Atribuită
Cumpărare directă
DISC TAIERE INOX 230X2 2608600096 5 BUC PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 1 PAC VINCLU SUDOR MAGN 30/45/60/75/90 LT72470 1 BUC MENGHINA DE MANA EHZ PRO 100-150 3030000 2 BUC TEU 130 2 ZN BM 1 BUC NIPLU 280 2 ZN BM 1 BUC NIPLU 280 1 ZN BM 1 BUC REDUCTIE FIL EXT-INT 241 2-1 ZN BM 1 BUC NIPLU 582 1''MM 1 BUC REDUCTIE A580 1-3/4 MM 1 BUC ROBINET CU BILA 1 FF 37110 REM 1 BUC RACORD PORTFURTUN ALAMA 25X1 MASCULIN 1 BUC CANEPA 570 1 BUC PASTA ETANSARE VERDE 460G ECO TECH 1 BUC SET TUBURI TERMOC DIVERSE CULORI 170BUC 1 SET FURTUN DE GRADINA FLORA 1 R50 25 M CONECTOR FURTUN 25 MM 1 BUC DUZA CU JET REGLABIL 25MM 1 BUC
- Număr anunț
- DA27380741
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689 RON
- Valoare atribuită
- 689 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.