Atribuită Cumpărare directă

Motopompa apa murdara 2" / 2 bucati conform ofertei transmisa de GLOBAL TECH la data de 03.02.2021 si inregistrata de CMTEB cu nr 9686/04.02.2021/ pret 2 motopompe = 7.216,00 lei/total

Număr anunț
DA27353186
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
GLOBAL TECH SRL (CUI 1971141)
Cod CPV
42122100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.216 RON
Valoare atribuită
7.216 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.216 RON

din 7.216 RON estimat