Atribuită Cumpărare directă

Reparatie generator GEBAS A100 PWC 1 Pompa alimentare combustibil motor Cummins pentru GEBAS A100 PWC PFP 1,00 792,80 lei 2 Distantier pompa alimentare combustibil motor Cummins pentru GEBAS A100 PWC SPFP 1,00 58,73 lei 3 Garnitura pompa alimentare combustibil motor Cummins pentru GEBAS A100 PWC 2,00 / 38,25 lei total 76,50 lei 4 Demontat/montat pompa alimentare 1,00 116,40 lei 5 Amorsat instalatie alimentare combustibil 1,00 58,20 lei 6 Manopera - deplasare / kilometru / sens - (sub 250 Km) 124,00 / 1,94 lei total 240,56 lei Total 1343,19 lei

Număr anunț
DA27371912
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
GLOBAL TECH SRL (CUI 1971141)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.756 RON
Valoare atribuită
3.756 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.756 RON

din 3.756 RON estimat