Atribuită
Cumpărare directă
- Durata contractului: 12 luni; - Cantitatea de servicii estimată lunar: 123.081 U.M.; - Prețul unitar este de 0,09 lei/U.M. fără T.V.A., rezultând un preț total în valoare de 132.927,48 lei, fără T.V.A. (123.081 U.M./lună x 12 luni x 0,09 lei/ U.M.). - Garantia de buna executie a contractului se va constitui in cuantum de 10% din valoarea contractului, fara TVA
- Număr anunț
- DA27464709
- Autoritate contractantă
- METROREX S.A. (CUI 13863739)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.927 RON
- Valoare atribuită
- 132.927 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.