Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala, cu ELASTIC, hipoalergica, pentru uz medical, din material netesut, cu 3 pliuri, 3 straturi, de unica folosinta, culorare: ALBASTRU, BFE˃98%, MDD 93/42, AVIZ - ANMDMR PRODUS MEDICAL CONFORM MDD 93/42 EEC - PRODUCATOR AVIZAT ANMDM Masti chirurgicale de uz medical, dispozitive medicale clasa I, tip II Masti chirurgicale cu 3 straturi si 3 pliuri, 2 straturi exterioare din material netesut, un strat interior din material filtrant. Mastile sunt prevazute cu lamela nazala si prindere cu elastic - Confectionate din material netesut hipoalergenic - Culoare: albastru - produs nesteril produsul asigura protectie si filtrare bacteriana mai mare de 98%, BFE>98 . Ambalaj indivizibil: Cutie * 50 Buc
- Număr anunț
- DA27332029
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.