Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT 3 în 1 - :CURĂȚĂ-DEZINFECTEAZĂ-DEZODORIZEAZA- Prezintă un miros parfumat. ÎNCADRAREA PRODUSULUI BIOCID: Grupa principală : 1-Dezinfectanți Tip produs 2: Produse aplicate pentru dezinfecția suprafețelor, materialelor, echipamentului și mobilierului. DETERGENT DEZINFECTANT 3 în 1 CURĂȚĂ-DEZINFECTEAZĂ-DEZODORIZEAZA ERMICID-VIRUCID-BACTERICID-FUNGICID Autorizație nr. 26/06.04.2020 - Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare Medico-Militară ,,Cantacuzino'' - VALABILITATE + 12 LUNI CONFORM: Art. III din Ordonanța de Urgență nr. 67 / 7 mai 2020 a Guvernului României, privind modificarea unor acte normative și prelungirea unor termene: Documentele emise pe perioada stării de urgență, în baza dispozițiilor art.10 din Ordonanța militară nr. 4/2020 privind măsuri de prevenire a răspândirii COVID-19, la solicitarea operatorilor economici, pentru avizarea/autorizarea materialelor, componentelor, echipamentelor și dispozitivelor medicale necesare pentru prevenirea și combaterea răspândirii, precum și pentru tratamentul infecției cu virusul SARS-CoV-2, respectiv a biocidelor, sunt valabile douăsprezece luni de la data emiterii. HYDRO-CIDE (Quat) Ready-to-use este un detergent dezinfectant gata preparat cu apă demineralizată, destinat pentru curățare, dezinfectare și dezodorizare într-un singur pas. Substanța activă biocidă, Benzyl C12-16-alkyldimethyl, chloride (CAS 68424-85-1, EC 270-325-2), este notificată pentru Categoria principală 1-Dezinfectanți, TP 2, în
- Număr anunț
- DA27330719
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.