Atribuită
Cumpărare directă
ACE SERINGA / ACE RECOLTARE / ACE INTRAMUSCULARE STERILE ACE 18 G - 100 CUT BRANULA, BRANULE, CATETERE INTRAVENOASE CU VALVA 24G -100 BUC BRANULA, BRANULE, CATETERE INTRAVENOASE CU VALVA 22G - 200 BUC ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML - Aviz MS Nr. 516BIO/01/12.24-UNITATI SANITARE CANULE NAZALE / CANULA NAZALA / SONDA OXIGEN / NARINE, STERILE - ADULTI Comprese sterile 10cm/8cm * 50 pliuri plasturi branule/ pansament fixare branula Leucoplast HARTIE 2,50cm x 4.5m rola vata hidrofila 200gr /100gr
- Număr anunț
- DA27364816
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.617 RON
- Valoare atribuită
- 1.617 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.