Atribuită Cumpărare directă

TONER KONICA MINOLTA BLACK BIZHUB C258 TONER KONICA MINOLTA MAGENTA BIZHUB C258 TONER KONICA MINOLTA CYAN BIZHUB C258 DRUM UNIT BLACK PT KONICA MINOLTA C258 FOLIE TRANSFER PT KONICA MINOLTA BIZHUB C258

Număr anunț
DA27357566
Autoritate contractantă
COMUNA OITUZ (CUI 4455234)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.519 RON
Valoare atribuită
2.519 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.519 RON

din 2.519 RON estimat