Atribuită Cumpărare directă

Physical data • Density: 1,41 g/cm3 • Solub. in water: (20 ºC): miscible • Melting point: -41 ºC • Boiling point: 122 ºC • Vapour pressure: (20 ºC) 9,4 hPa • pH(20 ºC) <1

Număr anunț
DA27375370
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.533 RON
Valoare atribuită
6.533 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.533 RON

din 6.533 RON estimat