Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE UPS CYBER POWER, REPARATIE UC HP, REPARATIE LAPTOP ACER ASPIRE 5300 PRIN INLOCUIRE BATERIE SI HDD CU SSD, 24E0 GB, CURATIRE DE PRAF SI REPARATIE LAPTOP DELL INSPIRON 15 PRIN INLOCUIRE BATERIE SI CURATIREDE PRAF.

Număr anunț
DA27437359
Autoritate contractantă
Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti) (CUI 2541142)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
65400000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122 RON
Valoare atribuită
1.122 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122 RON

din 1.122 RON estimat