Atribuită
Cumpărare directă
ADV1195699/02.02.2021 PACHET Consumabile pentru echipamente de printare :DENUMIRE PRODUS TIP CARACTERISTICI TEHNICE UM CANT. PRET LEI /UM FARA TVA PLOTTER HP DESIGNJET 500 PRINTHEAD MAGENTA– HP C4812 OEM PLOTTER HP DESIGNJET 500 PRINTHEAD MAGENTA BUC 1 x 250.53 lei PRINTHEAD PLOTTER CANON IPF 510 – PF 03 OEM PRINTHEAD PLOTTER CANON IPF 510 BUC 1x1457.90 lei KIT INK PLOTTER CANON IPF 510 ( SET 5 BUC ) OEM PFI-102B/PFI-102C/PFI-102M/PFI102MB/PFI-102Y KIT INK PLOTTER CANON IPF 510 SET 1x1225.13 lei KIT MENTENANTA PLOTTER CANON IPF 510 OEM MC 05 KIT MENTENANTA PLOTTER CANON IPF 510 BUC 1 x 165 lei TOTAL = 3098.56 lei
- Număr anunț
- DA27407782
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.099 RON
- Valoare atribuită
- 3.099 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.