Atribuită Cumpărare directă

PATHFAST troponina HS este un test imunoenzimatic. Toate componentele necesare efectuarii testului sunt ambalate intr-un cartus reactiv. Prin introducerea PATHFAST Troponina in aparatul de diagnosticare in vitro PATHFAST, Troponina este masurat cu precizie in 17 min. Tehnologia de masurare este CLEIA –MAGTRATION. Continutul cutiei de teste - Cartuse cu reactiv 60 buc pe cutie Cartusul reactiv contine 16 godeuri. Toate godeurile, in afara de godeul de proba (#1) si godeul de esantionare sunt acoperite cu sigilii de aluminiu avand imprimate coduri de bare pe ele. Toti reactivii pentru test sunt introdusi in fiecare godeu a cartusului reactiv. - Solutii de calibrare incluse in cutie 4. Calibrator 1 (CAL-1) 2 fiole (lichid) 5. Calibrator 2 (CAL-2) 2 fiole (liofilizat) 6. Diluant de calibrare 2 sticlute (lichid) - CARD-ul de calibrare este inclus in Kit

Număr anunț
DA27339004
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
11.400 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.400 RON

din 11.400 RON estimat