Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Varfurile de reactie Pathfast de unica folosinta sunt in lungime de 96 mm, cu un diametru interior superior de 8 mm, din plastic transparent, cu filtru de pasla, se potrivesc in seringile de aspirare ale analizorului Pathfast, pentru tehnologia de masurare chemiluminescenta: CLEIA-MAGTRATION B/F, Impachetare: 5 X 42 buc/ cutie (210 buc varfuri/ cutie)

Număr anunț
DA27366804
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728 RON
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON

din 1.728 RON estimat