Atribuită Cumpărare directă

Platforma de testare rapidă VitaPCR pentru triajul rapid al pacienților suspicionați de gripă sau COVID-19. Rezultate in doar 20 de minute. Ușor • Prepararea și transferul probei necesită mai putin de 1 minut • Este nevoie de o instruire minimă a operatorului • Interpretare automată a rezultatelor Rapid • Test PCR ce oferă rezultate în doar 20 de minute • Procesează mai multe probe într-un timp mai scurt • Îmbunătățește managementul și triajul pacienților Versatil • Cartușe compacte cu stabilitate de peste 12 luni la temperatura camerei • Este dependent doar de o sursă de tensiune • Nu necesită echipamente adiționale

Număr anunț
DA27341914
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
38434000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.800 RON
Valoare atribuită
38.800 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.800 RON

din 38.800 RON estimat