Atribuită Cumpărare directă

Abonament acces pentru 4 conturi Lege5 Online cu acces la modulele: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis - Monitorul Oficial partea a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017, acte în limba româna, grupate pe tematici si subtematici, relationate cu actele românesti transpuse. Abonament acces pentru un cont Lege5 Online cu acces la modulele: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis - Monitorul Oficial partea a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017, acte în limba româna, grupate pe tematici si subtematici, relationate cu actele românesti transpuse. - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor relationate dinamic, pe zeci de acte, la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România si serviciu de monitorizare in limita a 20 dosare. - Jurispr

Număr anunț
DA27415757
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PT PROTECTIA CONSUMATORILOR REG VEST (TIMIS) (CUI 27456824)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.784 RON
Valoare atribuită
1.784 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.784 RON

din 1.784 RON estimat