Atribuită
Cumpărare directă
Revizie tehnica (online) hota bacteriologica model HFV - Monitorizare online anuala pentru hota bacteriologica, model HFV (conform contractului de intretinere si service, include monitorizarea online, pemanenta, cu emiterea a 2 buletine de monitorizare/an si o reparatie gratis in caz de nevoie); nu sunt incluse alte reparatii optionale sau alte piese de schimb, in caz de nevoie. Emiterea buletinelor se realizeaza la data solicitarii, de catre beneficiar. Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la data de 31.12.2021.
- Număr anunț
- DA27398946
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA SRL (CUI 6043132)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.720 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.