Atribuită Cumpărare directă

Up-grade si lucrari suplimentare efectuate la instalatia IVMS 296/2000-EA 334, conform Deviz, specificatie materiale si manopera nr. 2985/20.01.2021. Atasat instalatiei reparate vor fi Declaratia de conformitate, buletinul de verificare metrologica, protocol receptie.

Număr anunț
DA27321408
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI 14257595)
Furnizor / câștigător
SOFTRONIC SRL (CUI 11492278)
Cod CPV
50410000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.833 RON
Valoare atribuită
27.833 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.833 RON

din 27.833 RON estimat