Atribuită
Cumpărare directă
Priza RJ45 LanKATT dubla aplicata, UTP cat 5e Rack 9U, walltype, 600x450, gri, usi laterale Canal cablu( jgheab) 40x25 mm, cu capac, 2m PVC Canal cablu( jgheab) 60x40 mm, cu capac, 2m PVC Prelungitor electric 220x, 6 prize, 3500w, 5m Prelungitor electric 220x, 4 prize, 3500w, 5m Cleste sertizat in priza cablu UTP Adaptor Hub- Usb 4 porturi, Kensington PocketHub CD
- Număr anunț
- DA27416708
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.065 RON
- Valoare atribuită
- 1.065 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.