Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de piese auto cf. c-da 56/16.02.2021

Număr anunț
DA27444005
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.858 RON
Valoare atribuită
11.858 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.858 RON

din 11.858 RON estimat