Atribuită Cumpărare directă

Achiziția de produse de birotică și papetărie. Finanatare europeana Urban Innovative Actions (UIA), proiect Cluj Future of Work (FoW Cluj).

Număr anunț
DA27465415
Autoritate contractantă
Asociatia "Centrul Cultural Clujean (CUI 27626490)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056 RON
Valoare atribuită
1.056 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056 RON

din 1.056 RON estimat