Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza DALI pentru proiectul ,,Îmbunătățirea infrastructurii rutiere în Comuna Band, Județul Mureș,, Livrabile: DALI, expertize tehnice, documentatie obtinere CU, documentatii obtinere avize. Obiecte propuse pentru proiectare: strazi secundare conform OMT 50/1998: 4,731 km. Drumuri comunale clasa tehnica V - conform OMT 1296/2017: 4,643 km. Pod deschidere 18 m: 1 buc, Pod deschidere 14 m: 1 buc.
- Număr anunț
- DA27316363
- Autoritate contractantă
- Comuna Band (CUI 4323470)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.469 RON
- Valoare atribuită
- 69.469 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.