Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea serviciilor pentru pregătirea și organizarea procedurilor de achiziție publică pentru lucrările aferente proiectului ”Modernizarea și eficientizarea sistemului de iluminat public” Cod SMIS: 125626. Serviciile constau in elaborarea strategiei de contractare, a intregii documentatii de atribuire conform cerintelor beneficiarului, asistenta la publicarea în SEAP a documentatiei de atribuire, a anuntului de participare, asistenta la formularea si publicarea in termen si in SEAP a raspunsurilor la eventualele solicitari de clarificari, la deschiderea ofertelor, asistenta la întocmirea contractului, la eventualelor contestatii si la publicarea anuntului de atribuire.
- Număr anunț
- DA27425888
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.