Atribuită Cumpărare directă

CE505X (05X) / HP CF280X (80X) / CANON CRG-719H / CANON C-EXV40 - 6.500 pagini compatibil • TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerciale. • Functioneaza in imprimantele: HP LaserJet P2050 • HP Laserjet P2050 SERIES • HP Laserjet P2053 D • HP Laserjet P2053 DN • HP Laserjet P2053 X • HP Laserjet P2054 D • HP Laserjet P2054 DN • HP Laserjet P2054 X • HP Laserjet P2055 • HP Laserjet P2055 D • HP Laserjet P2055 DN • HP Laserjet P2055 DTN • HP Laserjet P2055 X • HP Laserjet P2056 D • HP Laserjet P2056 DN • HP Laserjet P2056 X • HP Laserjet P2057 D • HP Laserjet P2057 DN • HP Laserjet P2057 X NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA, VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE. TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerciale Dermatologie+SPIAAM+Chirurgie Plastica+Chirurgie II+CSM+Psihiatrie+M.C.+B.P.

Număr anunț
DA27458526
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.474 RON
Valoare atribuită
1.474 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.474 RON

din 1.474 RON estimat