Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari la Ruga Moiseni din incinta Muzeului National al Satului “Dimitrie Gusti” ADV1390566

Număr anunț
DA34380216
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.306.086 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.306.086 RON