Atribuită
Cumpărare directă
LIVRARE 24 DE ORE!!! PRODUSE IN STOC!!. MASCA FFP3 FARA SUPAPA. Masca de protectie FFP3, fara supapa, certificata conform standard SR EN149+A1:2010.. Material filtrant netesut dispus in 4 straturi, obtinut prin topire.. Mastile FFP3 fara supapa sunt fabricate din material filtrant hipoalergenic, cu indeplinirea cerintelor umano-ecologice. Semi-masca de filtrare , tip FFP3 proiectata pentru protectia respiratorie SARS-CoV-2 a utilizatorului si pentru protejarea sistemului respirator de particule Aviz ANMDM Produsul este conform cu standardele si specificatiile aplicabile. Produsul poate fi utilizat in cadrul unui complet de protectie a personalului medical, conform recomandarii UE2020/403 a comisiei din 13.03.2020 pct. 8 Produsul nu irita pielea si nu provoaca alergii. Respiratia utilizatorului se face doar prin materialul de filtrare, asigurand astfel capacitatea de protectie a respiratiei sale Asigura protectie si un nivel optim de confort, datorita tehnologiei ce asigura o respiratie normala.. LIVRARE 24 DE ORE!!! PRODUSE IN STOC!!
- Număr anunț
- DA27442072
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.700 RON
- Valoare atribuită
- 7.700 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.