Atribuită
Cumpărare directă
Combinezon de protectie impotriva agentilor infectiosi cusaturi etansate prin termolipire cu banda.. - cusaturi etansate prin termolipire cu banda.. Domenii de utilizare: - medical, pentru contactul direct cu pacientii infectati - ATI, proceduri, transport pacienti, acolo unde exista posibilitatea contaminarii cu agenti infectiosi. - industrial, curatenie, diverse utilizari DESCRIERE: Combinezon cu gluga din 2 repere, cu elastic la deschiderea glugii, la terminatia manecii si piciorului precum si in talie si fara cusatura pe umar. Se inchide pe piept cu fermoar acoperit de o fenta resigilabila, benzi termolipite. Culoare alba. Mod de executie: Cusaturile executate cu ata din poliester, sunt etansate cu banda prin termolipire pentru a se asigura impermeabilizarea totala a purtatorului fata de agentii infectiosi din mediu. Material: Confectionat din material netesut, 100% polipropilena cu membrana din polietilena. Acesta asigura o bariera la contactul cu agentii potential infectiosi si, in acelasi timp, o buna permeabilitate pentru vaporii de apa de la interiorul combinezonului, fiind certificat pentru standardul: -EN 14126:2003.AMBALARE: Produsele sunt ambalate in pungi individuale sigilate. Tip protectie: Antichimica Netesut microporos 100% SMS 50 g/m2 Culoare:Alb.
- Număr anunț
- DA27375637
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.