Atribuită
Cumpărare directă
Continut pachet: - cartus toner compatibil pentru HP M1212- 2 buc (pret unitar 90 lei) - cartus toner compatibil pentru Lexmark MX 417de - 2 buc (pret unitar 330 lei) - cartus toner compatibil pentru Xerox 5022 - 2 buc (pret unitar 180 lei) Obs.: preturile unitare includ TVA.
- Număr anunț
- DA27464313
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.