Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii colectare,transport și eliminarea finală a deseurilor medicale rezultate din activitatea centrului de vaccinare ANTI-COVID 19 din localitatea Baia de Aramă.

Număr anunț
DA27436182
Autoritate contractantă
ORAȘ BAIA DE ARAMA (CUI 4675450)
Furnizor / câștigător
BIO HAZARD SRL (CUI 18538054)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat