Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor ce corespund codurilor 18 01 04, 16 05 06* si 15 01 10* (conform HG 856/2002) rezultate de la laboratoarele de analiza apa potabila si apa uzata ale Societatii SECOM S.A. Drobeta Turnu Severin. Tariful este 250 lei/ transport si 19 lei/kg deseu incinerat. Tariful nu include TVA. Tariful este intocmit pentru urmatorele cantitati si transporturi estimate: -substante chimice expirate: 18 kg – cod 160506*; - ambalaje plastic si sticla: 20 kg – cod 150110*; - deseuri provenite din activitatea de la laboratorul de microbiologie: 110 kg – cod 180104; -transporturi: 13 bucati. Preluarea si transportul substantelor expirate, recipientilor din plastic si sticla,si deseurilor microbiologice se vor efectua lunar sau la solicitarea Achizitorului.

Număr anunț
DA27396197
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
BIO HAZARD SRL (CUI 18538054)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.062 RON
Valoare atribuită
6.062 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.062 RON

din 6.062 RON estimat