Atribuită Cumpărare directă

materiale necesare bunei desfasurari a serv de iluminat

Număr anunț
DA27401426
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE ILUMINAT PUBLIC (CUI 39186171)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.755 RON
Valoare atribuită
2.755 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.755 RON

din 2.755 RON estimat