Atribuită Cumpărare directă

FMM096726707 FMM083284634 MUNCELUL DE SUS 6.380,00 6374 FMM096727180 FMM083284599 PALAT NR 1 13.288,00 13288 FMM096727258 FMM083284612 OCTAV BOTEZ 1.958,00 1916 FMM096727281 FMM083284623 SF SAVA 3.417,00 3493 – 80 = 3413 RON FMM096727348 FMM083284601 SF LAZAR 3.833,00 3809

Număr anunț
DA27473212
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.800 RON
Valoare atribuită
28.800 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.800 RON

din 28.800 RON estimat