Atribuită
Cumpărare directă
Asigurat : Sport Club Miercurea Ciuc, cui: 4367850 Oferta pentru Hotel Sport Club : • Obiectul asigurarii: Cladire: Hotel Sport Club-grup de cazare si alimentatie pentru sportivi, construit din caramida, suprafata 610 mp; • Suma asigurata totala: SA cladire 1.050.000 ron, SA mijloace fixe 55.000 ron, SA avarii 10.000 ron, SA raspundere generala 50.000 ron, SA raspundere hotelier 50.000 ron. • Riscuri asigurate: Toate riscurile nominalizate. • Prima de asigurare Fort IMM pt 12 luni este 1.945 ron, plata trimestriala, prima de asigurare pe 24 luni: 3.889 ron. Fransize: • 1% la riscul de cutremur, zero-alte riscuri la sectiunea cladire si mijloace fixe • 350 ron dauna materiale la sectiunea raspundere civila generala, • 5% din dauna minim 250 ron la sectiunea avarii accidentale Oferta pentru Patinoar artificial Vakar Lajos: • Obiectul asigurarii: Cladire: Patinoar artificial Vakar Lajos acoperit, cu sediul administrative, construit din beton si caramida, suprafata totala 5017 mp • Suma asigurata totala: SA cladire 7.831.000 ron, SA mijloace fixe 1.290.000 ron, SA avarii 170.000 ron, SA raspundere generala 50.000 ron, SA EEI 30.000 ron, bani in caserii 2.000 ron. • Riscuri asigurate: Toate riscurile nominalizate. • Prima de asigurare Fort IMM pt 12 luni este 7.320 ron, plata trimestriala, prima de asigurare pe 24 luni: 14.640 ron. Fransize: • 2% la riscul de cutremur, 600 ron-alte riscuri la sectiunea cladire si mijloace fixe • 350 ron dauna materiale la sectiunea raspundere civi
- Număr anunț
- DA27402214
- Autoritate contractantă
- Sport Club Miercurea Ciuc (CUI 4367850)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.529 RON
- Valoare atribuită
- 18.529 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.