Atribuită Cumpărare directă

Asigurare casco CJ 18 ART - prima de asigurare 1204 lei ( 17.02.2021-16.02.2022)

Număr anunț
DA27387300
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.204 RON
Valoare atribuită
1.204 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204 RON

din 1.204 RON estimat