Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă își dorește să achziționeze ”Laser cu semiconductor pompat optic” în conformitate cu cerințele și condițiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achiziției se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atașat. Persoana contact pentru livrare: Petru Ghenuche.

Număr anunț
DA27370898
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38636100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat