Atribuită Cumpărare directă

Pachet componente optomecanice pentru proiectul 79PCCDI/2018, conform referat 19251/21.01.2021, compus din: 1. Fibra 2 m, 780 nm, FC/PC polarization maintaining single mode cod P1-780PM-FC-2 2 buc x 773 lei = 1,546 lei 2. Tija optica, diametru O12.7 mm, lungime 5 cm, set de 5 bucati cod TR50/M-P5 2 buc x 116 lei = 232 lei 3. Baza universala pentru tija cu diametru O12.7 mm, lungime 3 cm, cu surub de blocare cod UPH30/M 3 buc x 155 lei = 465 lei 4. Baza universala pentru tija cu diametru O12.7 mm, lungime 4 cm, cu surub de blocare cod UPH40/M 3 buc x 158 lei = 474 lei 5. Baza universala pentru tija cu diametru O12.7 mm, lungime 5 cm, cu surub de blocare cod UPH50/M 2 buc x 159 lei = 318 lei 6. Adaptor cu filet extern M4 si filet extern M3 cod AP4M3M 5 buc x 10 lei = 50 lei 7. Adaptor cu filet extern 1/4"-20 si filet extern M6 x 1.0 cod AP25E6M 5 buc x 10 lei = 50 lei 8. Suruburi din otel inoxidabil M4 x 0.7, lungime 16 mm, pachet de 50 bucati cod SH4MS16 1 buc x 36 lei = 36 lei 9. Lentila plan convexa din materia BK7, diametru O1", distanta focala 750 mm, depunere AR 350 -700 nm cod LA1978-A 1 buc x 155 lei = 155 lei 10. Baza magnetica cu stift de montare M6 cod MB175/M 1 buc x 249 lei = 249 lei 11. Filtru premium trece banda, diametru O25 mm, CWL = 810 nm, FWHM = 10 nm cod FBH810-10 2 buc x 724 lei = 1,448 lei 12. Clema de prindere tipf furca cod PF175B 2 buc x 82 lei = 164 lei 13. Piedestal cu filet M6 x 1.0 cod PB4/M 2 buc x 66 lei = 132 lei

Număr anunț
DA27315410
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
44531000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.319 RON
Valoare atribuită
5.319 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.319 RON

din 5.319 RON estimat