Atribuită Cumpărare directă

Cuplor FC/PC si Polarizor liniar pentru proiectul 79PCCDI/2018, conform referat 1926/21.01.2021: - Cuplor FC/PC, 350-700nm, f=11.0 mm, O1.80 mm cod PAF2P-11A - Polarizor liniar, diametru O1", fara montura 650 - 1100 nm cod LPNIRB100

Număr anunț
DA27315545
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38624000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.095 RON
Valoare atribuită
9.095 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.095 RON

din 9.095 RON estimat