Atribuită
Cumpărare directă
Scanner documente, DRM260, Sheetfed dimensiune A4, Viteza de scanare: Alb- negru:, 60 ppm/120 ipm, Color:, 60 ppm/120, Rezolutie optica 600 dpi, Capacitate alimentator 80 coli (80 g/mp), Software inclus, interfata USB 3.1, Greutate maxim 3,6 kg, Volum de scanare recomandat 7500 scans/zi
- Număr anunț
- DA27392179
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE COOPERARE TRANSFRONTALIERA EUROREGIUNEA DUNAREA DE JOS (CUI 25332722)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.034 RON
- Valoare atribuită
- 4.034 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.