Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA - cu decontare directa pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant pentru 1 autobuz inmatriculat permanent in Romania, judetul Alba, marca OPEL - CIBRO model MOVANO - CIBRO,2299 cmc, 110 kw, 3890 kg, 17 locuri, clasa B/N: B3 Perioada asigurata : 12 luni cu inceput valabilitate februarie 2021 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA27373860
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "TOMA COCISIU (CUI 12864523)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.