Atribuită
Cumpărare directă
30-1301-0.25 - Burghiu carbura O0.25, l3=1.25, l2=2.7, l1=38, d2=3 2 buc X 80,16 lei / buc = 160,32 lei 30-1301-0.3 - Burghiu carbura O0.3, l3=1.5, l2=3, l1=38, d2=3 2 buc X 63,94 lei / buc = 127,88 lei 30-1301-0.35 - Burghiu carbura O0.35, l3=1.75, l2=3.3, l1=38, d2=3 2 buc X 63,94 lei / buc = 127,88 lei 30-1301-0.4 - Burghiu carbura O0.4, l3=2, l2=3.6, l1=38, d2=3 2 buc X 63,94 lei / buc = 127,88 lei 30-1301-0.45 - Burghiu carbura O0.45, l3=2.25, l2=3.8, l1=38, d2=3 2 buc X 63,94 lei / buc = 127,88 lei
- Număr anunț
- DA27316134
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- TOOL ONE SRL (CUI 17036823)
- Cod CPV
- 44512910-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672 RON
- Valoare atribuită
- 672 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.