Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de sudura tensiune-230 v numar faze-1 frecventa 50-60 Hz regim nominal: curent/tensiune/durata active-70A/17.5V/20% siguranta fuzibila 16A gama de curent: 45-80 A tensiune de mers in gol maxim 29V dimensiuni: ixlxL ( mm )- 345x220x455 greutate neta ( kg)-16 foloseste sudura plima SG2 ( MIG MAG ) de 0.6 mm sau sarma sudura cu autoprotectie 0.9 mm la rola de 0.45 kg
- Număr anunț
- DA27403769
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42662100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840 RON
- Valoare atribuită
- 1.840 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.