Atribuită
Cumpărare directă
Pistol de vopsit Parti componente: -pistol de vopsit universal duza 1.3 mm, duza 1.8 mm, Ac 1.8 mm -pistol de retus duza 1.0 mm -valiza depozitare -cupa mare 550 ml, cupa mica 250 ml -manometru cu reglaj -cheie universala si valiza transport -perie curata 3 modele -filtru cupa pistol Pistolul de vopsit poate fi folosit atat pentru vopsea, lac primer; Pistol universal pentru vopsele, lacuri si primer Reglajele de aer si vopsea usor de folosit datorita pozitionarii facile Carcasa din aluminiu turnat dar si foarte robust consum aer-250 l/min
- Număr anunț
- DA27404932
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42924310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060 RON
- Valoare atribuită
- 1.060 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.