Atribuită
Cumpărare directă
Trusa scule mecanici auto Componenta: Set chei fixe duble drepte 6-32/12 piese (6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x26, 25x28, 27x32) Set chei inelare dublu cotite 6-22/8 piese (6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22) Capete chei tubulare 1/2" 20 piese (8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32) Antrenor cu clichet 1" 252 mm Antrenor parghie glisanta 1" 300 mm Prelungitor scurt 1" 125 mm Prelungitor lung 1" 250 mm Intermediar cardanic 1" 75,5 mm Surubelnita lata 1,0x5,5x125 Surubelnita lata 1,2x6,5x150 Surubelnita Phillips PH 1x80 Surubelnita Phillips PH 2x100 Surubelnita Phillips PH 3x150 Cleste combinat 160 mm Cleste cu varfuri semirotunde si tais 160 mm Cleste cu tais lateral 160 mm Cleste inele siguranta ext. varfuri drepte 180 mm (19-60 mm) Cleste inele siguranta int. varfuri drepte 180 mm (19-60 mm) Cleste reglabil 240 mm Foarfeca universala de taiat tabla 250 mm Dalta lata 125 mm Dalta ascutita 150 mm Razuitor cu trei muchii 150 mm Ciocan lacatuserie 400 g Ciocan masa plastica 0 32 mm Pila dreptunghiulara bastard 200 Pila rotunda bastard 200 mm Cutie de scule cu 5 compartimente 450x215x240 mm
- Număr anunț
- DA27408494
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44512940-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.136 RON
- Valoare atribuită
- 1.136 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.