Atribuită
Cumpărare directă
Kit indreptare tabla caroserie trusa contine: -ventuze de diferite dimensiuni si forme -bastoane speciale adezive cu lipici de calitate superioara -alunecare ciocan pentru a scoate urme de lovituri dure -presa de tragere a picioarelor cauciucate pentru a indrepta foarte usor urme de lovituri de pe suprafete plane -racleta de plastic ptr. eliminarea usoara a ventuzelor
- Număr anunț
- DA27408969
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44512940-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.