Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere Cartus toner HP 630: 11 buc Cartus toner HP 609-631: 10 buc Cartus toner HP 725: 10 buc Cartus toner Lexmark MX718: 20 buc Cartus toner Lexmark W850: 5 buc Toner Ricoh SP1200 original, termen de livrare aprox. 45 de zile: 5 buc

Număr anunț
DA27383493
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.527 RON
Valoare atribuită
10.527 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.527 RON

din 10.527 RON estimat