Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU. Cantitate contractata: 440 MWh; Perioada: 01.03.2021- 28.02.2022 Aceasta oferta este valabila pentru locul / locurile de consum acestea se afla la adresa / adresele: Jud. BR, Loc. BRAILA, Aleea CUTEZATORILOR, Nr. 2, Bl. ST8NR1002, Cod postal 810269 Pret gaze naturale este 149.39 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 106.90 lei/MWh; - Tarif echilibrare 3.00 lei/MWh -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28.49 lei/MWh. Pretul gazului ofertat nu include: Taxa pe valoare adaugata (TVA); Acciza; Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27460024
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA " MIHAI EMINESCU (CUI 17358772)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.732 RON
Valoare atribuită
65.732 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.732 RON

din 65.732 RON estimat