Atribuită Cumpărare directă

Perioada: 01.03.2021- 28.02.2022, loc de consum : Jud. BR, Loc. BRAILA, Bulevard ALEXANDRU IOAN CUZA, Nr. 182, Bl. ST28NR1182, Cod postal 810125 Pret gaze naturale este 142.39 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 102.90 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28.49 lei/MWh

Număr anunț
DA27452991
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL N. BALCESCU (CUI 4205475)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.099 RON
Valoare atribuită
144.099 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144.099 RON

din 144.099 RON estimat