Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale la următoarele puncte de consum ale UATO Săliște, jud. Sibiu: 1. SALISTE, Strada NICOLEA HENTIU, Nr. 10; 2. SALISTE, Strada STEAZA, Nr. 24; 3. sat VALE, Localitatea VALE, Nr. 101; 4. sat SIBIEL, Strada UNGHIULUI, Nr. 121; 5. SALISTE, Strada BAII, Nr. 3; 6. SALISTE, Strada STEAZA, Nr. 9; 7. SALISTE, Strada BAII, Nr. 3; 8. SALISTE, Strada GARII, Nr. 26; 9. SALISTE, Strada SPITALULUI, Nr. 29; 10. SALISTE, Strada GARII, Nr. 26. Perioada de contract: 01.03.2021-28.02.2022; se va încheia un contract de achiziție publică.
- Număr anunț
- DA27401823
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.102 RON
- Valoare atribuită
- 59.102 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.