Atribuită Cumpărare directă

Cantitate anuala estimata :797MWH Locurile de consum: Sediul Primariei ; Sala de sport , Complex natatie; Centrul aflat pe str. Valea Sasului si centrul din blocul F3C, str. 1 Decembrie , Centrul de recreere pentru persoane varstnice. Date/informatii suplimentare se obtin de la persoana de contact, d-na Conway Adriana, Sef Birou Comercial si ADPP, tel.0248/721.033,int.166

Număr anunț
DA27357376
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CURTEA DE ARGES (CUI 4121927)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.708 RON
Valoare atribuită
106.708 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.708 RON

din 106.708 RON estimat