Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD MUNTENIA. Cantitate contractata: 363 MWh; Perioada: 01.03.2021-28.02.2022Pret gaze naturale este 150.24 lei/MWh pentru 2 LC - C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 105.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. (Pretul fara acciza si fara TVA) Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA27331938
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.537 RON
- Valoare atribuită
- 54.537 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.