Atribuită Cumpărare directă

Cantitatea totala estimata de 183,68 MWh;, Perioada: 01.03.2021, ora 7 a.m. - 28.02.2022, ora 7 a.m.Pret gaze naturale este 132.84 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 89.60 lei/MWh; -Tarif echilibrare 2.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii

Număr anunț
DA27391302
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Buzau (CUI 4088154)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.443 RON
Valoare atribuită
24.443 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.443 RON

din 24.443 RON estimat